2023 En Güzel Düğün Saç Modelleri

Herkes düğünlerde en şık ve en zarif olmayı ister. Şık gözükmek giyeceğimiz elbise, makyajımız ve saçımızın güzel olması, olmazsa olmazlardandır. Katılacağınız düğün için seçtiğiniz kıyafete ve size uygun saç modelleri aramaya başladıysanız eğer, düğün saç modelleri için birde bizim öneri ve tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Düğün Saç Modelleri

Katılacağımız düğün için giyeceğimiz elbiseye göre, saçlarımızın durumuna göre, kendimize uygun ve benimseyeceğimiz saç modellerine göz atarız. Seçeceğimiz saç modelleri, düğünde güzel gözükmemizi sağayan kritelerden biridir. Ancak düğün saç modellerine göz atmadan önce elbisemize hangi saç modelleri uygun olabilir ona göz atalım.

Elbiseye Göre Düğün Saç Modelleri

Düğün için giyeceğimiz elbise, saç modelimizi belirlemek için ana faktördür. Elbisemize uygun olmayan yanlış saç modeli seçimi, bütün ambiansımızı yok edebilir. Saç Modelimizi seçmeden önce elbiseye göre saç modelleri ve ne tarz düğün saç modelleri yaptırmalıyız hep beraber inceleyelim.

Sırtı Açık Elbiseler

sirti acik elbise
sırtı açık elbise

Sırtı açık elbise saç modelleri için odak noktamız sırtımız olduğu için, topuz saç modellerine veya yana doğru taranmış saç modellerine yönelmeliyiz. Açık saç modelleri bu elbiseler için kesinlikle doğru bir tercih değildir.

V Yaka Elbiseler

v yaka elbiseler
v yaka elbise

V yaka elbise için saç modelleri odak yeri boyun bölgemizdir. V yaka elbiseler için geriye doğru taranmış saç modelleri veya şık topuz modelleri tercih etmeniz, oldukça şık bir görünüm kazandıracaktır.

Yüksek Yaka Elbiseler

yuksek yakali elbiseler
yüksek yaka elbise

Yüksek yaka elbise saç modelleri, herhangi bir dekolte veya odak yeri bulunmadığı için, elbisenin kendisini ön plana çıkarmamız gerek. At kuyruğu modelleri ve saç topuz modelleri tercih etmeniz, sizin için doğru tercih olacaktır.

Asimetrik Yakalı Elbiseler

asimetrik yaka elbiseler
asimetrik yaka elbise

Asimetrik yakalı elbiselerde saç modelleri, tek yakalı bir elbise giyiyorsanız eğer, saçlarınızı elbisenin kapalı omzuna doğru tek taraflı tarayarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca bu elbiseler için geriye doğru taranmış saçlar oldukça güzel bir kombinasyon olabilir.

Straplez Elbiseler

straplez elbiseler
straplez elbise

Straplez elbise saç modelleri, tüm elbiseler arasında en çok saç modelini deneyebileceğimiz elbiselerdir. İsterseniz dalgalı fön ile açık saç modeli deneyin, isterseniz düğün saç topuz modelleri deneyin. İsterseniz de, saçlarınızı geriye doğru tarayın. Tercih size kalmış 🙂

Düğün İçin Açık Saç Modelleri

Saçlarınızı düğünde açık kullanmak isteyebilirsiniz. Düğün için açık saç modelleri yapılacak fön veya maşanın yanı sıra, ufak dokunuşlar ile güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra saç örgüleri ve saç aksesuarları ile saçlarımıza güzel bir görüntü elde edebiliriz.

Düğün İçin Topuz Saç Modelleri

Düğünlerde en çok tercih edilen modeller arasında arasında topuz modelleri yer alıyor. Peki düğün saç modelleri topuz tercihlerine göz atalım.

Evde Yapılabilecek Düğün Saç Modelleri

Evde kendiniz yapabileceğiniz düğün saç modelleri ile kolay ve pratik bir şekilde sizde kendi saçlarınızı yapabilirsiniz. Paylaştığımız video ile saç modeli nasıl yapılır beraber izleyelim.

Düğünde hangi saç modeli yakışır?

Düğünde giyeceğiniz elbiseye uygun topuz veya açık saç modelleri yaptırabilirsiniz.

Düğüne giderken nasıl saç yapılır?

Düğüne giderken, saçlarımızı toplatabilir, saç aksesuarları ile güzel görüntüler yakalayabilir, açık saç modeli istiyorsak saç örgüsü ve aksesuarlar ile farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yorum yapın