Dağınık Topuz Modelleri İçin +20 Farklı Model

Katılmak istediğiniz özel gün için yaptıracağınız modeller arasında bulunan dağınık topuz modelleri, hemen hemen tüm elbiseler için uygun olan saç modelleri arasındadır. Birbirinden farklı dağınık topuz örneklerini, sizler için bir araya getirdik.

Dağınık Topuz Modelleri

daginik topuz modelleri
dağınık topuz modelleri

Dağınık topuz modelleri, abiye elbiseler için, sırtı açık elbiseler için ve sırtı kapalı elbiseler olmak üzere, hemen hemen tüm elbiseler için oldukça güzel ve şık saç modelidir. 2023 yılında da oldukça popüler olan bu saç modeli, yaş aralığı olarak tüm kadınların kullanabileceği, modern ve modası geçmeyecek saç modelleri arasındadır.

aksesuarli daginik topuz
aksesuarlı dağınık topuz
daginik topuz gelin sac modeli
dağınık topuz gelin saç modeli
daginik topuz orgu modeli
dağınık topuz örgü modeli
daginik topuzlar 1
daginik topuzlar
ensede daginik topuz
ensede dağınık topuz
hacimli daginik topuz
hacimli dağınık topuz
salas daginik topuz
salaş dağınık topuz

Kısa Saçlar İçin Dağınık Topuz

kisa saclar icin daginik topuz
kısa saçlar için dağınık topuz

Saçlarınızın boyu kısa ve katılacağınız özel gün için toplatmak ve farklı bir saç modeli yaptırmak istiyorsunuz, ancak benim saçlarıma olur mu? diye soruyorsanız eğer, üzülmeyin, kısa saç dağınık topuz modelleri sizler içinde uygun olabilir.

Saçlarınıza en ince maşa yardımıyla bukleler verildikten sonra, birkaç toka ile toplayarak, sizlerde kısa saçlar için dağınık topuz modellerinden birisini uygulayabilirsiniz.

Maşalı Dağınık Topuz

masali daginik topuz modeli
maşalı dağınık topuz modeli

Maşalı Dağınık topuz modelleri, kısa saçlar için daha ince maşalar ile, uzun saçlar için daha kalın maşalar yapıldıktan sonra, tercihinize bağlı olarak alttan veya daha üstten toplamalar yapılarak, saçlarınızın maşalı dağınık topuz işlemi yapılır.

Maşalı dağınık topuz yapımı oldukça kolay ve sizi şık gösterebilecek saç modelleri arasında yer alıyor.

Örgülü Dağınık Topuz

orgulu daginik topuz
örgülü dağınık topuz

Hem saçları dağınık toplamak isteyen, hemde biraz farklılık yaratmak isteyenlerin tercihleri arasında olan örgülü dağınık topuz modelleri, yanlardan tekli örgü veya birden fazla örgüler ile, topumuzun üzerine gelecek şekilde örgüler ile, dilerseniz soldan sağa doğru örgüler ile örgülü dağınık topuz örnekleri çoğaltılarak, farklı saç kombinleri tasarlayabiliriz.

Dağınık Topuz Gelin Saçı

daginik topuz gelin saci
dağınık topuz gelin saçı

Düğün zamanınız yaklaşıyor, ve saç modellerine göz atmaya başladınız. Tercihinizi dağınık topuzdan yana kullanmak istediniz. Dağınık topuz gelin saçı için en fazla tercih edilen modeller arasındadır. Gelin başı dağınık topuz modelleri, bu özel gününüz için doğru bir karar olacaktır.

Abiye Dağınık Topuz

abiye daginik topuz
abiye dağınık topuz

Abiye elbiselere en çok yakışan saçlar arasında topuzlar yer alıyor. Sırtı açık abiyeniz için yaptırmak istediğiniz dağınık topuz, saçların yan ve arka kısımlarından sırtınıza doğru bırakacağınız birkaç tutam saç ile, oldukça zarif bir görünüm sağlayacaktır. Abiye dağınık topuz modelleri, saç örgüsü ile de farklılık kazandırılabilir.

Kıvırcık Dağınık Topuz

kivircik daginik topuz
kıvırcık dağınık topuz

Geldik kıvırcık saçlı olan kadınlara. Dağınık topuzların en kolay yapılabileceği ve yakışacağı saçlar arasında kıvırcık saçlar yer alıyor. Kıvırcık saç topuz modelleri yapmadan önce, saçlarınızı bukle belirginleştirici ürünler ile net dalgalar elde edildikten sonra toplamakta fayda var. Kıvırcık saç dağınık topuz modelleri için sizlere birkaç örnek paylaşmak istiyoruz.

Günlük Dağınık Topuz

gunluk daginik topuz
günlük dağınık topuz

Birkaç el hareketi, saç lastiği, birkaç toka ve saç şekillendiriciler yardımıyla, dakikalar içerisinde günlük dağınık topuz modelleri ile saçlarınızı güne hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz tepeden, dilerseniz enseden toplayarak, yapımı kolay olan bu saç modeli ile dışarıya çıkmaya hazırız! 🙂

Dağınık Topuz Düğün Saç

daginik topuz dugun sac
dağınık topuz düğün saç

Açılan düğün sezonlarıyla beraber, kullanmak istediğimiz saç modelleri aramasıda başlıyor. Dağınık topuz düğün saç modelleri ile katılacağımız düğünlere, gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Dağınık düğün topuzu tüm kadınların kullanabileceği bir modeldir.

Katılacağınız düğünler için dağınık topuzların yanı sıra, farklı düğün saç modelleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz. >> https://www.sacbilgisi.com/dugun-sac-modelleri

Dağınık Topuz Nasıl Yapılır?

Şimdi sizlere dağınık topuz nasıl yapılır? sorusunu hem yazılı, hem resimli hemde videolu olarak anlatacağız. İşleme başlamadan önce, saçlarımız çok düzse eğer, saç maşaları ile biraz bukle vererek, saçlarınızın daha rahat toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Saçlarımızı toplamamız için birkaç saç malzemesine ihtiyacımız var. Bunlar;

  • Saç Lastiği
  • Saç Tokası
  • Saç Spreyi

Evde Dağınık Topuz Nasıl Yapılır?

daginik topuz nasil yapilir
dağınık topuz nasıl yapılır
  • Saçlarınızı parmaklarınız içe geriye doğru tarayın.
  • Arka orta kısımda saç lastiği yardımıyla at kuyruğu yapın.
  • Yaptığınız at kuyruğunu etrafında bol bir şekilde çember yaparak çevirin.
  • Çevirdikten sonra lastik veya toka yardımıyla sabitleyin.
  • Parmaklarınız yardımıyla saçlarınızı hafif şekilde sağa sola olacak şekilde dağıtın.
  • Saç spreyi uygulayarak işlemi sonlandırın.

dağınık topuz nasıl yapılır videolu anlatım

Dağınık Topuz Fiyatları

Dağınık topuz fiyatlatları, tercih ettiğiniz kuaför salonunun kalite sınıfı ve fiyat politikasına göre 150 TL – 550 TL arasında değişmektedir. İşlem esnasında ek aksesuar ve hizmetler, fiyatta farklılık göstermesine neden olabilir.

Yorum yapın